Mladší přípravka Baník Zbýšov se poprvé zúčastnila plážového turnaje
Baník Zbýšov neděle 15.11.2015
Ilustrační foto Autor: stock.xchng
V sobotu 7.11.2015 se v Brně konal 1. ročník E-On Beach Cupu pro ročníky 2008 a mladší. Tohoto turnaje se zúčastnila i mladší přípravka Baník Zbýšov. Turnaj to byl jedinečný, fotbal se hrál na plážovém písku. Nutno podotknout, že v písku je obtížné i chodit, natož běhat a hrát fotbal, takže fotbalisti ze sebe vydali maximum energie. Na turnaji se utkalo celkem osm týmů, každý zápas trval 15 minut. Ačkoliv skončil Baník Zbýšov na pátém místě, malí bojovníci i jejich rodiče si turnaj plně užili.
Fotografie a více informací k zápasům naleznete zde.
STARTECH spol. s r.o.Rosice nabízí volné pracovní místo na plný úvazek (HPP). Vyžadován výuční list. ➤ Co vás na práci bude bavit?, dokončování obrobených dílů určených pro elektronovou mikroskopii, letectví a kosmonautiku po…
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.